• Wyprzedany
Wózek ogrodowy transportowy czarny TC-1840BU

Wózek ogrodowy transportowy czarny TC-1840BU

Wielozadaniowy wózek transportowy, do prac przydomowych. Duża ładowność do 450 kg pozwala na przewożenie różnego rodzaju sprzętów i materiałów. Stalowa konstrukcja i wysoka jakość wykonani zapewniają długi okres użytkowania.

297,55 zł

Najniższa cena produktu 365,99 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Wózek ogrodowy transportowy czarny TC-1840BU

Taki wózek to pojazd niezastąpiony podczas prac przydomowych czy w ogrodzie, dzięki któremu przewożenie rzeczy jest o wiele łatwiejsze. Jest wielozadaniowy - może służyć jako wózek, taczka, transporter a także przyczepka. Duża ładowność do 300 kg sprawia, że sprawdzi się do transportu m.in. drewna, liści, skoszonej trawy, worków z ziemią, gałęzi, zebranych z pola warzyw i owoców, nawozów czy różnego rodzaju sprzętów ogrodowych czy materiałów budowlanych. 

Wózek posiada 4 pompowane koła z bieżnikowanymi oponami, kosz o stalowej konstrukcji i poręczny uchwyt do ciągnięcia. Dodatkowo w zestawie znajdziemy plandekę, która umożliwi przewożenie materiałów sypkich takich jak: ziemia czy liście. Dzięki temu nie musimy martwić się o ich rozsypanie. Plandeka jest odpinana, co pozwala ją łatwo zdjąć i zapobiec jej uszkodzeniu, gdy chcemy przetransportować np. sprzęty ogrodnicze. Burty kosza są odpinane, co ułatwi włożenie i zdjęcie materiałów.

Sterowanie wózkiem jest bardzo proste i nie wymaga użycia dużej siły, a to za sprawą skrętnej przedniej osi i rączki z antypoślizgowym uchwytem. Z łatwością dotrzesz do wyznaczonego miejsca. Pompowane koła amortyzują wstrząsy na nierównym podłożu, a opony z bieżnikiem zapewniają dobrą przyczepność także w trudnych warunkach, czy podczas poruszania się po piaszczystym podłożu. 

Przegubowa rączka z regulacją pozwala na dostosowanie jej długości do wzrostu użytkownika. Zakończona jest dużym, poręcznym uchwytem, na który założona została antypoślizgowa pianka. Zapewnia ona pewny chwyt i zwiększony komfort podczas ciągnięcia wózka.

Solidne wykonanie i zastosowanie wytrzymałych materiałów, sprawiają, że posłuży na długie lata.

Zalety produktu:

- duże, pompowane koła z bieżnikiem

- wytrzymała skrzynia załadunkowa

- rozkładane burty

- plandeka do transportu materiałów sypkich

- skrętna przednia oś, która umożliwia łatwe manewrowanie nawet przy dużym obciążeniu

- przegubowy uchwyt, rączka z nakładką antypoślizgową wykonaną z pianki

- wytrzymałość ok. 300 kg

Kod produktu
9877
EAN
5902645025040
Marka
PRYMUS GARDEN
Materiał
Metal
Materiał
Guma
Materiał
tkanina
Kolor
czarny
Kolor
żółty
Waga produktu
17,9 kg
Wymiary
110 x 540 x 104 cm
Wymiary kosza
97 x 50 cm, wysokość 40 cm
Długość rączki
80 cm
Długość całkowita
185 cm
Średnica kół
25 cm
Rozstaw kół
47 cm
Prześwit
25 cm
Podobne produkty