Dwojaczek szklany na sól i pieprz

Dwojaczek szklany na sól i pieprz

Niewielkich rozmiarów dwojaczek wykonany z bezbarwnego szkła. Sprawdzi się do podawania na stół soli i pieprzu jak i innych przypraw. Dzięki niewielkim rozmiarom będzie idealny do tradycyjnej święconki.

8,12 zł

Najniższa cena produktu 9,99 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wielkanoc to święta które kojarzą się z wiosną i powrotem przyrody do życia po długiej zimie. Według tradycji szczególnym zwyczajem w czasie tych świąt jest święcenie pokarmów, które przynoszone są do kościołów w pięknie zdobionych koszyczkach. Jednymi z nich są sól i pieprz, dlatego by odpowiednio je zaprezentować oferujemy nieduży i bardzo poręczny dwojaczek.

Niewielkich rozmiarów dwojaczek który wykonany został z wysokiej jakości bezbarwnego szkła co zapewnia mu trwałość i daje możliwość wieloletniego użytkowania. Ma postać dwóch połączonych ze sobą niewielkich pojemniczków, z niedużym uchwytem po środku, który zapewnia jego bezproblemowe przenoszenie. Sprawdzi się do podawania na stół soli i pieprzu jak i innych przypraw. Dzięki niewielkim rozmiarom będzie idealny do tradycyjnej święconki, a biel naczynia wpasuje się do każdej aranżacji.

Szczegółowe informacje:

- wysokość całkowita 5 cm, wysokość bez uchwytu ok. 2,5 cm

- szerokość 2,7 cm, długość 7,5 cm

- średnica pojemniczka 2,2 cm, głębokość 1,8 cm


Kod produktu
9993
EAN
2094801005539
Materiał
szkło
Kolor
przezroczysty
Długość
7,5 cm
Szerokość
2,7 cm
Wysokość
5 cm
Waga produktu
45 g