Pucharki do lodów

Jaki jest najbardziej atrakcyjny i orzeźwiający letni posiłek? Większość osób z pewnością potwierdzi, że są to oczywiście lody. Trudno bowiem wyobrazić sobie, aby słońcu w pełni nie towarzyszyła możliwość spożywania tych pysznych łakoci. Za sprawą specjalnych pucharków do lodów można jeszcze lepiej celebrować ten proces, nie martwiąc się jednocześnie tym, że w trakcie się ubrudzimy. Po pięknie prezentujące się naczynia tego typu zapraszamy do sklepu Prymus-AGD, gdzie oferujemy warianty zdolne zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta.

12 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 12 elementów

Aktywne filtry

Jak już wspomnieliśmy powyżej: lody to bez wątpienia ulubiony posiłek w upalne dni. Zajadamy się nimi bez umiaru – nie tylko po to, aby zjeść coś smacznego, ale i by się ochłodzić. Każdy ich smakosz, czy fan dobrze jednak wie – że jedzone na niedopasowanych do specyfiki tego posiłku talerzach – źle one smakują. Aby wydobyć z lodów prawdziwą głębię oraz wyrazistość ich smaku, a także podkreślić uroczystość danej chwili – spożywać je należy na specjalnie do nich dopasowanych pucharkach do lodów. Na całe szczęście nasz sklep internetowy posiada ich w nadmiarze. Wygląd naszych pucharków do lodów przyprawić może każdego fana zastawy stołowej – o prawdziwy zawrót głowy. 

Jakie typy pucharków do lodów oferujemy?

Każdy wie, że lody jedzone z odpowiednio dopasowanych do nich pucharków – wyglądają zabójczo. Nasz sklep internetowy przygotował właśnie specjalnie dobrany zbiór najróżniejszych pucharków do lodów o odmiennych kształtach i formach. Bogato zdobione, o pojemnościach oscylujących między 180, a 230 ml – zadowolą każdego lodowego konesera… 

Estetyka naszych pucharków do lodów

Jak już wspomnieliśmy – estetyka w kwestii lodowych pucharków – gra zawsze pierwsze skrzypce. I jest tak nie bez powodu. Przecież nikt nie chciałby jeść swoich lodów z byle czego. W naszym przypadku – oferujemy klientom pucharki do lodów wykonane wyłącznie z wysokiej jakości szkła. W wielu przypadkach jest ono także bogato ornamentowane zewnętrznymi zdobieniami i tłoczeniami. 

Wykonane z grubego, lub cienkiego szkła. Na wysokiej, lub odpowiednio niższej stopce. O strzelistej – lub nieco bardziej obłej czaszy. O fantazyjnych, często fikuśnych kształtach. Jakie by nie były – nasze pucharki do lodów – prezentują się zawsze świetnie, co z kolei potwierdza nieustające zainteresowanie nimi klientów. 

Pucharki do lodów – uniwersalne narzędzie kuchenne

Nasze pucharki do lodów to także uniwersalne naczynia kuchenne. Poza lodami – do których są one dedykowane – jeść z nich można także owoce jak pokrojone w księżyce jabłka, banany, jagody, czy truskawki w bitej śmietanie. Osoby nie lubiące owoców spożywać z naszych pucharków do lodów mogą także orzechy, bądź pokruszoną na wiórki czekoladę. W zimne miesiące, kiedy to nie ciągnie nas do lodów – w naszych pucharkach do lodów trzymać możemy nasz unikatowy zbiór monet, czy inne szpargały. Nic jednak nie zastąpi ich latem, kiedy to żar leje się z nieba i dzięki naszym bogato ornamentowanym pucharkom do lodów mamy możliwość się ochłodzić. 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło