• Wyprzedany
Chochla silikonowa z drewnianą rączką TOPFANN szara 31,5 cm

Chochla silikonowa z drewnianą rączką szara 31,5 cm

Chochelka wykonana z wysokiej jakości silikonu oraz drewna. W kolorze szarym. Z takiego połączenia uzyskano bardzo elegancki i praktyczny produkt. Niezbędna dla wielbicieli różnego rodzaju zup.

13,00 zł

Najniższa cena produktu 15,99 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Chochelka pozwala na łatwe i precyzyjne nalewanie zupy na talerz. Wykonana została z materiałów wysokiej jakości. Jej podstawę stanowi drewniana rączka w jasno-brązowym kolorze, która zapewnia jej odpowiednią sztywność i wytrzymałość. W celu jej zabezpieczenia pokryto ją lakierem. Zastosowanie drewna w uchwycie sprawia, że rączka się nie nagrzewa. Końcówka natomiast wykonana została z silikonu. Dzięki takiemu połączeniu uzyskano bardzo stylowy i funkcjonalny produkt.

Silikon jest materiałem trwałym, odpornym na wysokie temperatury (od -40°C do 230°C) i uszkodzenia. Jest bezpieczny dla zdrowia, neutralny dla żywności, odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu. Nie porysuje nawet najdelikatniejszej powierzchni. W przeciwieństwie do innych materiałów np. drewna nie pochłania zapachów używanych produktów, co daje komfort w jego użytkowaniu. Nie nasiąka również płynami, dzięki czemu jest bardzo higieniczny. Nie zmienia również koloru, dzięki czemu zawsze wygląda jak nowy. Akcesoria kuchenne z niego wykonane to znakomita alternatywa dla stalowych, plastikowych i drewnianych przyborów.

Otwór w górnej części rączki pozwala na powieszenie łyżki, dzięki temu będzie zawsze pod ręką.

W sprzedaży posiadamy także inne akcesoria kuchenne z tej linii.

Szczegółowe informacje:

- długość 31,5 cm

- wymiary silikonowej końcówki 8,7 x 8 cm

- pojemność ok 100 ml

Kod produktu
10285
EAN
5903771840736
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
silikon + drewno
Kolor
szaro-brązowy
Długość
31,5 cm
Szerokość
8,5 cm
Waga produktu
100 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty