• Wyprzedany
Organizer na przyprawy jasny szary 25x15x9 cm

Organizer na przyprawy jasny szary 25x15x9 cm

Leki i poręczny 3-komorowy organizer na przyprawy. Wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze jasnej szarości. Produkt ten znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Idealnie sprawdzi się do przechowywania torebek z przyprawami.

4,88 zł

Najniższa cena produktu 6,00 zł z dnia 25.02.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Prosty sposób na zachowanie ładu i porządku w przyprawach

Ten lekki i poręczny organizer pozwoli utrzymać porządek w każdej szufladzie czy półce z przyprawami. To produkt, który świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w kolorze jasnej szarości. Dzięki zastosowanym materiałom jest bardzo wytrzymały, odpowiednio sztywny, odporny na działanie wilgoci czy uszkodzenia.

Ten prostokątny organizer ma stopniowaną wysokość ścianek, co w połączeniu z wewnętrznym podziałem na 3 komory ułatwia segregację przypraw. Od tyłu można ustawić większe torebki, z przodu mniejsze, co pozwala na szybsze odnalezienie odpowiedniego opakowania z przyprawą.

Organizer ten świetnie zaprezentuje się na kuchennym blacie, w szafce czy szufladzie. Jest łatwy w utrzymaniu w czystości, w razie zabrudzeń wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. 

Produkt wyprodukowany w Polsce przez firmę Jagiełło producenta szerokiego wachlarza artykułów z tworzywa sztucznego, które są przydatne w każdej kuchni.

Kod produktu
10754
EAN
5902645025408
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
jasny szary
Długość
25 cm
Szerokość
15 cm
Wysokość
9 cm
Kraj produkcji
Polska
Podobne produkty