Elektroniczna waga kuchenna z miseczką PRYMUS-AGD SS-1201

Elektroniczna waga kuchenna z miseczką SS-1201

Mała, poręczna i funkcjonalna elektroniczna waga kuchenna z plastikową miseczką. Max. udźwig 5 kg. Dzięki niej dokładnie odważysz składniki przygotowywanego dania.

28,45 zł

Najniższa cena produktu 34,99 zł z dnia 25.02.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Elektroniczna waga kuchenna z miseczką PRYMUS-AGD SS-1201

Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci odmierzyć odpowiednią ilość dodawanych składników? A może chcesz zadbać o swoje zdrowie i zamierzasz przejść na dietę, co wiąże się z kontrolowaniem ilości spożywanych pokarmów? Jeśli tak to warto zaopatrzyć się w wagę kuchenną, która sprawdzi się do tego idealnie.

Waga elektroniczna SS-1201 to urządzenie, które poradzi sobie z każdymi stawianymi jej zadaniami. Pozwala na dokładne odważenie nawet niewielkich ilości produktów. Jej obudowę wykonano z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Wyposażona została w plastikową miseczkę z dodatkową wewnętrzną miarką, która jest niezwykle pomocna przy ważeniu składników sypkich, płynnych i większej ilości drobnych produktów. Od teraz nie potrzebujesz już dla nich dodatkowego naczynia, które trzeba najpierw wytarować. Waga jest niewielka i poręczna, co ułatwia jej przenoszenie i przechowywanie. Prezentuje się bardzo estetycznie.

Waga cechuje się dużą precyzją. Jej maksymalny udźwig wynosi 5 kg, pomiar uzyskujemy z dokładnością do 1 g. Odczytanie uzyskanego wyniku ułatwia czytelny wyświetlacz LCD. Urządzenie posiada funkcję tarowania wyniku a także automatycznego wyłączania, co pomaga zaoszczędzić energię baterii, podczas gdy waga nie jest używana. Na wyświetlaczu pojawią się także wskaźniki przeciążenia oraz niskiego poziomu baterii.

To doskonały wybór dla miłośników pieczenia i gotowania, osób dbających o wagę czy osób odchudzających się.

Zasilana 2 bateriami AAA (dołączone w zestawie).

Pomiar w jednostkach g, oz, lb.

Kod produktu
10787
EAN
5902645023565
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
tworzywo sztuczne
Długość
16,5 cm
Szerokość
12,5cm
Wysokość
3,2 cm
Waga produktu
220 g
Jednostka miary
g, lb, oz
Średnica powierzchni ważącej
11 cm
Max. udźwig
5 kg
Wymiary misy
średnica 16 cm, wysokość 4,5 cm, pojemność ok. 700 ml
Wysokość (z miseczką)
8 cm
Podobne produkty