Płyn do mycia szyb CLIN ANTYPARA ZAPAS 500ml-

Płyn do mycia szyb CLIN ANTYPARA ZAPAS 500ml

Środek do czyszczenia szyb z alkoholem z efektem przeciwdziałania kondensacji pary wodnej. Dzięki innowacyjnej formule utrudnia zwilżanie wodą szklanych powierzchni i osiadanie na nich kurzu.

8,05 zł

Najniższa cena produktu 9,90 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Płyn do mycia szyb CLIN anty para - ZAPAS

Płyn Clin Anty-Para 500ml to rewolucyjne rozwiązanie do skutecznego czyszczenia szyb zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, przy jednoczesnym efekcie przeciwdziałania kondensacji pary wodnej. Jego innowacyjna formuła skutecznie utrudnia zwilżanie szklanych powierzchni, co sprawia, że woda nie pozostawia na nich smug, a kurz ma utrudnione osadzanie się.

Skuteczny płyn do mycia szyb i luster

Clin Anty-Para to nie tylko płyn do czyszczenia szyb; to także skuteczna ochrona przed wilgocią i zabrudzeniem. Dzięki tej unikalnej formule, zapewnia dłuższy połysk umytych powierzchni szklanych aż pięciokrotnie dłużej niż zwykłe płyny do mycia szyb. Teraz Twoje szyby będą błyszczeć przez dłuższy czas, zachowując klarowność i estetyczny wygląd.

Niech Clin Anty-Para stanie się nieodłącznym elementem Twojej rutyny czyszczenia, gwarantując nie tylko doskonałe rezultaty, ale również długotrwałą ochronę przed negatywnym wpływem wilgoci i kurzu. Ciesz się czystymi, lśniącymi szybami bez smug przez znacznie dłuższy czas!

Kod produktu
1478
EAN
9000100866613
Opakowanie
każdy zapas w osobnej, zabezpieczonej butelce
Pojemność
500 ml
Podobne produkty