Nóż kuchenny zielony 8 cm  - 1

Nóż kuchenny zielony 8 cm

Nóż kuchenny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Rękojeść z tworzywa sztucznego, a ostrze z trwałej stali nierdzewnej. Dużą zaletą jest proste ostrze oraz niewielki rozmiar, który ma różnorakie zastosowanie w kuchni. Wyprofilowany uchwyt wygodnie leży w dłoni, co znacznie uprzyjemnia pracę z nim. Niezbędny w każdej kuchni.

6,50 zł

Najniższa cena produktu 8,00 zł z dnia 18.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Nóż kuchenny zielony  8 cm

Narzędzia takie jak noże są nieodłącznym elementem gotowania. Muszą się znaleźć w każdej kuchni. Ten prezentowany przez nas jest bardzo funkcjonalny, przyda się podczas wielu czynności.

Nóż kuchenny wykonany z wysokiej jakości materiałów. Cechuje go proste ostrze o długości 8 cm, które doskonale sprawdzi się zarówno do obróbki warzyw jak i mięs. Wykonane zostało ono z niemieckiej stali nierdzewnej odpornej na korozję. Taki rozmiar przydaje się podczas codziennego użytkowania. Ponad to pozwala na precyzyjniejsze operowanie niż w przypadku dużych noży typu szefa kuchni. Dużą zaletą jest wygodna, wyprofilowana rękojeść z tworzywa sztucznego. Jej dodatkową zaletą jest jednolity, mocny kolor. Dzięki niemu nie musimy obawiać się o przypadkowe zagubienie w odpadkach. Kolejnym aspektem wizualnym jest umieszczone logo producenta, którym jest firma Karl Hausmann na ostrzy noża.

Prezentowany nóż sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. po za codziennymi czynnościami doskonale sprawdzi się do obierania, krojenia oraz porcjowania zarówno warzyw, owoców jak i mięs.

*W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje noży w różnych kolorach. Zapraszamy do zapoznania.

Kod produktu
17451
EAN
5907564506564
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Kolor
zielony
Długość
18,5 cm
Szerokość
1,5 cm
Waga produktu
20 g
Podobne produkty