• -20%
KOSZ DO SEGREGACJI ŚMIECI 3-KOM 27L  - 1

Kosz do segregacji śmieci 3-komorowy 27l szary

Funkcjonalny i praktyczny z trzema komorami. W kolorze jano szarym z pokrywami. Każda komora kosza ma swoją oddzielną pokrywę, a dzięki ich odmiennej kolorystyce z łatwością można zapamiętać gdzie wrzucić poszczególny rodzaj śmieci. 

130,07 zł
104,06 zł

Najniższa cena produktu 127,99 zł z dnia 14.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Kosz do segregacji śmieci 3-komorowy 27 l

Kosz ten pozwala w higieniczny a także estetyczny sposób zebrać i jednocześnie posegregować śmieci. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznegoKosz ma kształt prostokątny i składa się z jednej dużej komory wewnętrznie podzielonej na 3 mniejsze. Elementy można w łatwy sposób rozłożyć, co ułatwi jego czyszczenie. Występuje w kolorze szarym, z pokrywkami w 3 odcieniach. Charakteryzuje się matowym wykończeniem zewnętrznej powierzchni.

Każda komora kosza ma swoją oddzielną pokrywę, a dzięki ich odmiennej kolorystyce z łatwością można zapamiętać gdzie wrzucić poszczególny rodzaj śmieci. Pokrywy z zamknięciem typu "klik", otwierają się poprzez delikatne naciśnięcie w wyznaczonym miejscu - klapka sama się unosi a po wrzuceniu śmieci wystarczy ją docisnąć. Dzięki takiemu systemowi szybko i w łatwy sposób można wrzucić do środka odpadki a zawartość kosza nie będzie widoczna. Pokrywa zapobiega także wydobywaniu się ze środka nieprzyjemnych zapachów.

Kosz jest lekki i poręczny. Pozwoli zachować czystość w każdym pomieszczeniu w którym będzie używany. Ze względu na ciekawy design świetnie sprawdzi się w kuchni, salonie czy łazience, nie trzeba go chować do szafki.

Sam kosz jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W razie zabrudzeń wystarczy przemyć go wodą z detergentem lub przetrzeć ścierką.

Pojemność całego kosza 27 l, pojemność 1 komory ok. 9l, wysokość kosza z zamkniętymi pokrywami 33 cm, wysokość kosza z otwartymi pokrywami 52 cm, wymiary całkowite 50 x 23 (z bocznymi uchwytami) , wymiary komory 13,5 x 22 cm

* Kosz nie posiada kółek. 

Kod produktu
18088
EAN
5902645402957
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
jasny szary
Długość
45 cm
Szerokość
23 cm
Wysokość
33 cm
Pojemność całkowita
27l
Podobne produkty