• Wyprzedany
Ostrzałka diamentowa do noży ZWIEGER Rapid 3 ZWIEGER - 1

Ostrzałka diamentowa do noży ZWIEGER Rapid 3

Diamentowa ostrzałka do noży ZWIEGER Rapid z trzema stopniami ostrzenia. Wygodna i prosta w obsłudze. Pozwoli naostrzyć nawet najbardziej stępiony nóż.

80,49 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 22.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Ostre noże w kuchni to podstawa, każda gotująca osoba to potwierdzi. Kiedy robią się tępe nie trzeba ich od razu wymieniać, wystarczy tylko odpowiednia ostrzałka.

Z ostrzałką Rapid tępy nóż to nie problem

Rapid to ostrzałka, która pozwoli błyskawiczne naostrzyć nawet najbardziej stępiony nóż a do tego zrobi to w bezpieczny sposób. Jest idealna do użytku domowego. Dawniej w użyciu były osełki kamienne, które wymagały od użytkownika wprawy, odpowiedniego ułożenia noża i zwiększały ryzyko skaleczenia. Z nią możesz o tym zapomnieć.

Ostrzałka Rapid sprawdzi się dla każdego typu noża, zarówno wykonanego ze stali nierdzewnej jak i ceramicznego. Jest bardzo prosta w obsłudze - ostrzenie odbywa się poprzez włożenia noża do odpowiedniej szczeliny. W zależności od stopnia stępienia ostrza można skorzystać z 2 lub 3 slotów:

- noże całkowicie tępe ostrzymy najpierw w szczelinie nr 1, następnie nr 2, a na koniec wygładzamy krawędzie w 3
- do noży których ostrze chcemy tylko odświeżyć zaczynamy od szczeliny nr 2 a następnie wygładzamy w slocie nr 3

W każdym z otworów ostrze przeciągamy kilkukrotnie do przodu i do tyłu, delikatnie dociskając rękojeść. To sprawi, że nóż z powrotem łatwo pokroi owoce, warzywa, mięso, ryby czy wędlinę.

Komfort i wygoda ostrzenia

Obudowa ostrzałki wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada ona ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt i antypoślizgową podstawką. Zapewniają one stabilność w trakcie ostrzenia i wygodę, co minimalizuje ryzyko skaleczenia. Wkładając nóż w szczelinę mamy pewność, że będzie on ostrzony pod odpowiednim kątem.

Kod produktu
2650
EAN
5906395877577
Marka
ZWIEGER
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Kolor
czerwono - czarna
Długość
24,5 cm
Szerokość
5,5 cm
Wysokość
7 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Kolekcja
RAPID
Podobne produkty