Tarka TOPFANN 14cm-TOPFANN

Tarka z pojemnikiem 7,5x7,5x14 cm

Tarka marki pozwala szybko i łatwo ścierać szeroką gamę produktów spożywczych - serów, warzyw i owoców. Profesjonalne ostrza, krawędzie tnące zachowują oryginalną ostrość przez długi okres czasu.

21,87 zł

Najniższa cena produktu 26,90 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Tarka z pojemnikiem 7,5x7,5x14 cm

Tarka to podstawowe narzędzie w każdej kuchni - przeznaczona do tarcia i ścierania wielu produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce czy sery. Pomoże nam przygotować wiele produktów wchodzących w skład przyrządzanych dań.

Ta mini tarka wykonana została z transparentnego tworzywa sztucznego, w kształcie czworościanu. Z każdego z 4 boków znajdziemy inny profil powierzchni ścieralnej - oczka o różnej wielkości, które pozwolą uzyskać wiórki o różnej grubości. Ostrza tarki ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzą się do ścierania zarówno twardych czy miękkich produktów jak warzywa, sery czy przyprawy. Dodatkowym atutem jest poręczny uchwyt w kształcie gałki, który umożliwia bezpieczne użytkowanie oraz niewielki pojemniczek montowany na dno tarki do którego można bezpośrednio zetrzeć drobne produkty lub coś przechować.

Kod produktu
4171
EAN
4260317610040
Marka
PRYMUS AGD
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Kolor
transparentny, srebrny
Długość
7,5 cm
Szerokość
7,5 cm
Wysokość
14 cm
Waga produktu
140 g
Podobne produkty