• Wyprzedany
Maszynka do makaronu ręczna

Maszynka do makaronu ręczna dwuczęściowa 21x20x15,5 cm

Maszynka do makaronu wykonana z wysokiej jakości materiału. Posiada wygodny uchwyt, który zapewnia stabilne przymocowanie produktu do stołu. Idealnie sprawdzi się przy przygotowaniu różnych dań.

73,16 zł

Najniższa cena produktu 89,99 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Jesteś zwolennikiem dań makaronowych ale nie chcesz podawać rodzinie makaronu kupowanego w sklepie? Chcesz mieć pewność że makaron będzie zdrowy, smaczny, bez konserwantów i sztucznych barwników? Dzięki tej maszynce możesz przygotować go samodzielnie we własnym domu.

Maszynka do makaronu to urządzenie, które polecamy dla zwolenników domowych wyrobów. Wystarczy przygotować ciasto i przepuścić je przez maszynkę. Za jej pomocą możesz zarówno rozwałkować ciasto, które wykorzystać można do przygotowywania pierogów, ravioli czy lasagne, jak również pokroić je otrzymując nitki o różnej szerokości.

Maszynka wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała, odporna na korozję i higieniczna, z pewnością posłuży przez lata. Jej podstawę stanowi głowica służąca do rozwałkowywania ciasta z pokrętłem o 6-stopniowej regulacji grubości. Dzięki temu możemy otrzymać płaty ciasta o grubości od 0,5 do 2 mm. Szerokość płatu wałkowanego ciasta wynosi do 14,5 cm.

Dodatkowo w komplecie znajduje się zdejmowana nasadka z ostrzami krojącymi, którą dołącza się do korpusu maszynki. Jest to pomocne rozwiązanie gdy chcemy tylko rozwałkować ciasto bez jego krojenia. Nakładka umożliwia otrzymanie makaronu o 2 szerokościach - w postaci cienkich nitek o szerokości 2 mm oraz szerszych wstążek o szerokości ok 5 mm.

Działanie maszynki umożliwia zdejmowana korbka/rączka zakończona uchwytem z tworzywa sztucznego. W zależności który makaron chcemy zrobić wystarczy włożyć ją do odpowiedniego otworu znajdującego się z boku urządzenia i kręcić nią zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Dodatkowo w zestawie z maszynką znajduje się klamra, która umożliwia stabilne przymocowanie jej do blatu kuchennego lub stołu, co ułatwia pracę. Od spodu urządzenie wyposażone w 4 antypoślizgowe nóżki które zapobiegają się jego przesuwaniu oraz uchronią blat przed porysowaniem.

Maszynka jest prosta w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca, świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki niej przygotowywanie domowego makaronu będzie szybkie, łatwe i przyjemne.

Szczegółowe informacje:

- wymiary całkowite (bez rączki) 21 x 20 x 15,5 cm

- wymiary nakładki 17,5 x 11 x 5 cm

- wymiary korpusu 21 x 13 x 12,5 cm

- szerokość na jaką można rozwałkować ciasto - max 14,5 cm

- szerokość otrzymywanego makaronu: 2 mm i 5 mm

Kod produktu
6955
EAN
5902645007954
Marka
PRYMUS AGD
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
stal nierdzewna
Długość
21 cm
Szerokość
20 cm
Wysokość
15,5 cm
Waga produktu
2,4 kg