• Wyprzedany
Komplet 2 łyżek kuchennych KARL HAUSMANN

Komplet 2 łyżek kuchennych KARL HAUSMANN

Wysokiej jakości komplet 2 łyżek kuchennych. Długość łyżek to 30 cm i 35 cm. Nie rysują powierzchni. Niezbędne w każdej kuchni.

6,50 zł

Najniższa cena produktu 8,00 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Łyżki marki KARL HAUSMANN wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do łyżek drewnianych nie pochłaniają zapachów przygotowywanych potraw, co daje komfort w ich użytkowaniu. Nie nasiąkają również płynami, dzięki czemu są bardzo higieniczne.

Łyżki nie zmieniają swojego koloru. Nieważne do czego ich użyjesz będą wyglądać jak nowe. W kolorze pomarańczowym, łatwo znaleźć je wśród innych łyżek i łopatek. Rączka łyżek jest długa oraz idealnie wyprofilowana, dzięki czemu łyżki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Łyżki są sztywne i wytrzymałe, dzięki czemu są odporne na odgięcia i posłużą nam na długi czas.

Końcówka łyżek jest dość głęboka i zaokrąglona. Dzięki otworowi w górnej części łyżki można powiesić ale także z powodzeniem zmieszczą się do każdej szuflady.

Taki komplet łyżek znajdzie wszechstronne zastosowanie w kuchni. Możemy nabierać nimi sypkie produkty podczas przygotowywania posiłków, doprawiać potrawy, mieszać sałatki. Przydadzą się podczas przyrządzania zup, sosów czy świątecznego bigosu. Są alternatywą dla podobnych łyżek drewnianych.

Jest to produkt bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności. Są łatwe w utrzymaniu czystości, nadają się do mycia w zmywarce.

Kod produktu
8803
EAN
5907564504027
Marka
Karl HAUSMANN
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
Pomarańcz
Ilość sztuk
2 szt.
Waga produktu
110 g
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty