Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-04

Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-04

Funkcjonalne i praktyczne żelazko parowe z ceramiczną stopą o mocy 2800 W marki MPM. Dzięki niemu prasowanie nie sprawi już żadnego problemu. Niezbędne w każdym domu.

175,61 zł

Najniższa cena produktu 216,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z przykrym obowiązkiem to prezentowane żelazko pomoże ci to zmienić.

Nowoczesne i funkcjonalne, o dużej mocy 2800 W, zaprojektowane tak, by usuwać nawet największe zagniecenia. Dzięki ceramicznej stopie gładko sunie po powierzchni materiału a idealnie wyprofilowany stożek SPECIAL TIP pozwoli dotrzeć żelazku do trudno dostępnych miejsc, np. przy guzikach, pozostawiając ubrania bez zagnieceń.

Dzięki pokrętłu możliwa jest regulacja temperatury oraz regulacja mocy pary, przez co możesz prasować nawet najdelikatniejsze tkaniny. Dlatego więc w jednej chwili możesz prasować bawełniane t-shirty przy wysokiej temperaturze, a zaraz potem prasować jedwabną bluzkę. Dzięki funkcji pary i funkcji Vertiacal Ironic z łatwością wyprasujesz w pionie zasłony, długie suknie czy delikatne tkaniny.

Żelazko parowe MZE-21/N zostało wyposażone w duży, 330-mililitrowy pojemnik na wodę oraz spryskiwacz. Dzięki temu nie musisz uzupełniać wody po każdym użyciu, co znacznie skraca czas pracy.

Dla zapewnienia komfortu pracy urządzenie posiada automatyczną blokadę przed przegrzaniem oraz rączkę pokrytą specjalną, antypoślizgową powłoką. Zapewnia to stabilność i bezpieczeństwo podczas prasowania.

Zintegrowany system ANTI-CALC zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia, a tym samym przedłużając jego żywotność.

Żelazko wyposażone zostało także w praktyczną funkcję ANTI- DRIP, która zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach.

Funkcja SELF CELAN zapewnia samooczyszczanie z osadu. Dzięki temu pielęgnacja żelazka jest niezwykle prosta.

Dzięki kablu o długości 3 m i obrotowemu złączu manewrowanie żelazkiem nie sprawi problemu.

Kod produktu
8866
EAN
5901308008307
Marka
MPM
Opakowanie
Opakowanie producenta
Kolor
zielono-czarny
Długość
32 cm
Szerokość
12 cm
Waga produktu
1830 g
Zasilanie
220-240 V ~50/60 Hz
Moc
2800 W
Uderzenie pary
75 g/min
Długość przewodu
3 m
Podobne produkty