Komplet kieliszków do wódki KROSNO Pure 40 ml

Komplet kieliszków do wódki KROSNO Pure 40 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do wódki marki Krosno. Świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i spotkaniach z przyjaciółmi.

30,08 zł

Najniższa cena produktu 37,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Komplet składa się z 6 kieliszków do wódki o pojemności 40 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Perfekcyjnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku oraz daje pewność trwałości i odporności na matowienie czy uszkodzenia.

Tym co je wyróżnia to beczułkowaty kształt. Krótka nóżka pozwala na wygodne trzymanie kieliszka w ręce a szeroka stopka zapewnia stabilność. Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Kieliszki przeznaczone są do serwowania wódek: słodkich, przezroczystych i kolorowych. 

Można myć w zmywarce.

Kod produktu
8897
EAN
5900345789262
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
40 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
8,2 cm
Średnica
4,7 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Waga produktu
430 g
Czyszczenie
Zmywarka
Średnica górna
3,8 cm
Podobne produkty