• Wyprzedany
Komplet kieliszków do wódki KROSNO Balance 50 ml

Komplet kieliszków do wódki KROSNO Balance 50 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do wódki marki Krosno. Świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i spotkaniach z przyjaciółmi.

17,89 zł

Najniższa cena produktu 22,00 zł z dnia 29.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Linia Balance to kolekcja składająca się z kieliszków na niskiej nóżce. Charakteryzują się one prosta formą i wyważonymi proporcjami.

Komplet składa się z 6 kieliszków do wódki o pojemności 50 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Perfekcyjnie przejrzyste szkło Crystalline pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku oraz daje pewność trwałości i odporności na matowienie czy uszkodzenia.

Tym co je wyróżnia to pękaty kształt oraz krótka nóżka, która pozwala na wygodne trzymanie kieliszka w ręce a szeroka stopka zapewnia stabilność. Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Kieliszki przeznaczone są do serwowania wódek: słodkich, przezroczystych i kolorowych. 

Można myć w zmywarce.

Kod produktu
8918
EAN
5900345789699
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
50 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
9,5 cm
Średnica
5 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty