• Wyprzedany
Komplet kieliszków do wódki KROSNO Epicure 35 ml

Komplet kieliszków do wódki KROSNO Epicure 35 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do wódki marki Krosno. Świetnie sprawdzi się na domowych uroczystościach jak i spotkaniach z przyjaciółmi.

34,96 zł

Najniższa cena produktu 43,00 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Komplet z linii Epicure składa się z 6 kieliszków do wódki o pojemności 35 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Szkło Crystalline jest idealnie przejrzyste, pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku. Daje także pewność trwałości i odporności na matowienie czy uszkodzenia.

Tym co je wyróżnia to smukły beczułkowaty kształt. Krótka nóżka pozwala na wygodne trzymanie kieliszka w ręce a szeroka stopka zapewnia stabilność. Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Kieliszki przeznaczone są do serwowania wódek: słodkich, przezroczystych i kolorowych. Sprawdzą się doskonale także przy serwowaniu likierów czy domowych nalewek.

Można myć w zmywarce.

Kod produktu
8899
EAN
5900345788081
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
35 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
10 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Waga produktu
570 g
Czyszczenie
Zmywarka
Średnica podstawy
5 cm
Średnica górna
3,5 cm
Podobne produkty