• Wyprzedany
Komplet kieliszków do martini KROSNO Venezia 150 ml

Komplet kieliszków do martini KROSNO Venezia 150 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do martini marki Krosno. Niezbędny element zastawy w domu miłośników tego trunku.

68,29 zł

Najniższa cena produktu 84,00 zł z dnia 29.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Linia Venezia to kolekcja składająca się z kieliszków na wysokiej nóżce. Charakteryzują się one klasyczną i elegancką formą.

Martini, będące połączeniem wermutu i ginu to aromatyczna kompozycja, w której ziołowe nuty przeplatają się z cierpkim posmakiem jałowca. Klasyczne martini podawane jest z oliwkami i lodem w specjalne do tego przeznaczonym kieliszku.

Komplet składa się z 6 kieliszków do martini o pojemności 150 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Szkło Crystalline jest idealnie przejrzyste, pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku. Dodatkowo jest trwałe i odporne na matowienie czy uszkodzenia.

Kieliszki do martini wyróżniają się charakterystyczną szeroką czaszą w kształcie odwróconego stożka na długiej i smukłej nóżce. Taka nóżka pozwala wygodnie trzymać kieliszek oraz zapobiega ogrzewaniu się trunku w dłoni. Rant kieliszka można w łatwy sposób udekorować, dzięki czemu przyjemność z degustacji jest jeszcze większa.

Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Można myć w zmywarce.

Kod produktu
8906
EAN
5900345786209
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
150 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
16,7 cm
Średnica
11,5 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Waga produktu
1440 g
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty