• Wyprzedany
Deska bambusowa okrągła TOPFANN 35 cm-TOPFANN

Deska bambusowa okrągła 35 cm

Uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego. O średnicy 35 cm. Deska bambusowa dla każdego stanie się niezastąpionym akcesorium w każdej kuchni.

30,08 zł

Najniższa cena produktu 37,00 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Dwustronna, okrągła deska w kolorze słomkowo-brązowym. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Jest bardzo poręczna i praktyczna, przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami przychodzi z łatwością oraz jest ona łatwa w przechowywaniu.

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Pokroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej krojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna. Sprawdzi się także do serwowania na stół przekąsek, np. sera.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Kod produktu
9750
EAN
5903771840224
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
drewno bambusowe
Średnica
35 cm
Waga produktu
1200 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
2 cm
Podobne produkty