Łyżka bambusowa TOPFANN 30 cm

Łyżka bambusowa 30 cm

Lekka i poręczna łyżka kuchenna wykonana z bambusa, o długości 30 cm. Sprawdzi się w każdej kuchni. Bez obaw można ją używać na patelniach z powłokami nieprzywierającymi.

4,88 zł

Najniższa cena produktu 6,00 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Łyżka wykonana została z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem. W kolorze słomkowym. Zaimpregnowana olejem jadalnym.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że łyżka z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design. Nie rysuje delikatnych powierzchni.

Taka łopatka to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Sprawdzi się do mieszania sosów, smażonych na patelni warzyw czy jednogarnkowych potraw.

Łyżka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przemyć ją wodą oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Kod produktu
9779
EAN
5903771840286
Materiał
drewno bambusowe
Długość
30 cm
Szerokość
6 cm
Waga produktu
40 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty