Salaterka Classic biała 24 cm PRYMUS AGD - 1

Salaterka Classic biała 24 cm

Lekka i poręczna duża salaterka, wykonana z hartowanego szkła. W kolorze białym. Sprawdzi się podczas codziennych posiłków jak i imprez w rodzinnym gronie.12,19 zł

Najniższa cena produktu 14,99 zł z dnia 18.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Salaterka Classic biała 24 cm

Wspólne posiłki scalają członków rodziny oraz przyjaciół. Oprócz smaku potraw liczy się także sposób ich podania. Dlatego warto zaopatrzyć się w eleganckie i praktyczne naczynia. Ta salaterka taka jest.

Duża salaterka wykonana z najwyższej jakości hartowanego szkła opalowego, o białym kolorze.

Jest bardzo lekka i poręczna. Jej powierzchnia jest idealnie gładka, bez żadnych zdobień i tłoczeń. Sprawdzi się do serwowania sałatek i różnego rodzaju przystawek.

Pięknie zaprezentuje się na każdym stole, zarówno przy wyjątkowej okazji jak i codziennym obiedzie. Szczególnie do gustu przypadnie miłośnikom minimalizmu i prostoty.

Szkło hartowane poddawane jest specjalnej obróbce termicznej co zapewnia mu lepszą jakość, wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Dzięki temu salaterka charakteryzuje się odpornością na stłuczenia i zarysowania.

Szkło to jest materiałem idealnie gładkim i nieporowatym, dlatego też jest bardzo higieniczne. Gładka powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu ponieważ nie zatrzymuje mikroorganizmów.

Salaterkę można wykorzystywać w kuchence mikrofalowej oraz czyścić w zmywarce, dzięki czemu jest bardzo praktycznym naczyniem.

W naszej ofercie posiadamy także inne elementy zastawy z tej linii.

Kod produktu
9787
EAN
5902645022247
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
szkło hartowane
Kolor
biały
Wysokość
11 cm
Średnica
24 cm
Waga produktu
680 g
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty