Ludwik płyn czyszczący do stali nierdzewnej i chromowanej 250ml-Ludwik

Ludwik płyn czyszczący do stali nierdzewnej i chromowanej 250ml

Płyn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wszystkich powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i chromowanej. Dzięki aktywnej pianie skutecznie usuwa zabrudzenia, ślady palców, zacieki z wody i tłuste plamy. Nie rysuje czyszczonej powierzchni i nie pozostawia smug. Zapobiega ponownemu przywieraniu zabrudzeń. 

8,14 zł

Najniższa cena produktu 10,01 zł z dnia 25.02.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Ludwik płyn czyszczący do stali nierdzewnej i chromowanej 250ml

LUDWIK Płyn czyszczący do stali nierdzewnej i chromowanej to produkt o doskonałej jakości, stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i chromowanej. Wyprodukowany przez renomowaną markę Ludwik, ten wielofunkcyjny preparat umożliwia utrzymanie czystości armatury w Twoim domu.

Płyn jest dostępny w wygodnym opakowaniu w postaci sprayu, co ułatwia równomierne nanoszenie środka na czyszczone powierzchnie. Dzięki aktywnej piance, produkt skutecznie eliminuje zabrudzenia, ślady palców, zacieki z wody oraz tłuste plamy. Co istotne, nie ryje powierzchni i nie pozostawia smug, co sprawia, że Twoje elementy ze stali nierdzewnej i chromowanej zawsze prezentują się perfekcyjnie.

Płyn działa nie tylko jako środek doraźny, ale również profilaktyczny, skutecznie zapobiegając ponownemu osadzaniu się zabrudzeń. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala utrzymać elegancję i czystość przez dłuższy czas.

Kod produktu
2343
EAN
5900498013085
Marka
Ludwik
Pojemność
250 ml
Podobne produkty