Patelnia granitowa TOPFANN Prestiż 26 cm-TOPFANN

Patelnia granitowa Prestiż 26 cm

Patelnia z powłoką granitową  Prestiż o średnicy 26 cm. Wykonana z wysokiej jakości aluminium oraz pokryta od wewnątrz nieprzywierającą powłoką granitową GREBLON C3. Solidna, nienagrzewająca się rączka umożliwia bezpieczne użytkowanie podczas smażenia. Dzięki nieprzywierającej powłoce bardzo łatwa w czyszczeniu.

73,16 zł

Najniższa cena produktu 89,99 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Patelnia granitowa Prestiż 26 cm

Patelnie granitowe  zostały stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy prócz funkcjonalności oczekują od produktu również wyjątkowego stylu. 

Patelnia o grubośći 4,0x2,5mm z niemiecką trójwarstwową nieprzywierającą powłoką Greblon, która jest najtwardszą odporną na zarysowania i ścieranie powłoką zaprojektowaną specjalnie do intensywnego użytkowania.

Aluminiowe naczynie pokryte jest trzema warstwami: powłoką podkładową, odporną na ścieranie, ceramiczną powłoką zabezpieczającą, która dodatkowo usztywnia naczynie oraz powłoką zewnętrzną o właściwościach nieprzywierających. 

Potrawy nie przywierają do patelni, a samo naczynie jest niezwykle łatwe w czyszczeniu. Warstwy powłoki zostały wykonane z naturalnych minerałów, dlatego są bezpieczna dla zdrowia i nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji podczas intensywnego smażenia.

Elegancka i solidna patelnia z ergonomiczną rączką ułatwi przygotowanie każdej potrawy. Uchwyt idealnie dopasowuje się do każdej dłoni zapewniając bezpieczne przenoszenie. Rączka patelni została wykonana z przyjemnego w dotyku silikonu typu „soft touch” odporna na wysokie temperatury. Otwór na rączce umożliwia powieszenie patelni na haczyku, oszczędzając miejsce w szufladzie .

Może być używana na wszystkich typach kuchenek.

Dostępna w 4 rozmiarach: 20cm, 24cm, 26cm oraz 28cm. 

Kod produktu
8139
EAN
5902645400298
Marka
PRYMUS AGD
Opakowanie
bez opakowania
Materiał
aluminium + tworzywo sztuczne
Kolor
szary, czarny
Powłoka
granitowa
Długość
45 cm
Wysokość
4,8 cm
Średnica
26 cm
Waga produktu
880 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Rodzaj kuchenki
elektryczna, gazowa, ceramiczna, indukcyjna
Średnica pola grzewczego
20,5 cm
Podobne produkty