• Wyprzedany
Suszarka podwójna czarna 50 cm

Suszarka podwójna czarna 50 cm

Suszarka do naczyń podwójna wykonana z wysokiej jakości materiałów. Duża, pojemna, idealna dla każdego, kto kocha ład i porządek w kuchni.    

56,91 zł

Najniższa cena produktu 70,00 zł z dnia 29.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Suszarka do naczyń podwójna w kolorze czarnym to bardzo tradycyjny produkt, bez którego nie może obyć się żadna kuchnia. Idealna do osączania sztućców, talerzy czy kubków. Praktyczna, funkcjonalna a przede wszystkim bardzo pojemna, pomoże utrzymać czystość oraz ułatwi zmywanie naczyń.      

Suszarka do naczyń została wykonana z wysokiej jakości drutu, odpornego na korozję, dlatego na długo zachowa niezawodny wygląd. Prosta forma i piękny kolor suszarki czynią ją bardzo uniwersalną. Rozmiar i budowa produktu umożliwiają zamontowanie jej przy zlewie. Suszarka pomoże zapanować nad nieładem, który wiecznie panuje wokół zlewozmywaka. Nie zajmuje dużo miejsca, ale równocześnie jest bardzo pojemna. Będzie dobrym rozwiązaniem w kuchniach, które nie są wyposażone w zmywarkę. Ociekacz umożliwia ustawienie dużej liczby talerzy oraz kubków. Suszarka dwupoziomowa jest bardzo praktyczna, możesz ją przenosić i stawiać w dowolne miejsce. Łatwa w czyszczeniu oraz w montażu.  

Zaleca się mycie ręczne suszarki, następnie osuszyć zaraz po umyciu.  

Kod produktu
8730
EAN
5901688310427
Opakowanie
Ozdobne opakowanie producenta
Kolor
czarny
Długość
49 cm
Szerokość
22 cm
Wysokość
36 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty