Termos stalowy TOPFANN 1000 ml

Termos stalowy 1000 ml

Termos o pojemności 1000 ml, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Idealny na piknik, podróże za miasto czy górskie wycieczki. Dzięki niemu możesz cieszyć się gorącą kawa nawet w zimne dni.

39,02 zł

Najniższa cena produktu 47,99 zł z dnia 24.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Termos to produkt, który sprawdzi się nie tylko zimą, ale również podczas letnich wycieczek. Z jednej strony pozwoli utrzymać wysoką temperaturę kawy czy herbaty, co sprawdzi się w chłodne dni, z drugiej natomiast zapobiega ogrzaniu zimnego napoju. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników wędrówek, pikników a także dla tych, którzy wolą zabrać ze sobą do pracy czy szkoły własnoręcznie przygotowaną kawę czy herbatę.

Termos wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Takie rozwiązanie zapewnia mu odporność na uszkodzenia i wstrząsy - już nie musisz martwić się potłuczonym podczas upadku wkładem. Temperatura napoju w jego wnętrzu utrzymywana jest za sprawą podwójnych ścianek oraz miedzianej izolacji próżniowej. Wyposażony w korek z funkcją nalewania (typu klik-klak) oraz zakrętkę mogącą pełnić rolę kubeczka. Elementy skręcane są ze sobą tworząc jedną całość. Dzięki zastosowanym uszczelkom termos nie przecieka, dlatego bez obaw możemy zabrać go ze sobą w podróż. Zadba o ciepło kawy czy herbaty przez wiele godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się gorącym napojem gdziekolwiek zechcesz. Poradzi sobie także z utrzymaniem niskich temperatur, dzięki czemu zimne napoje, przyniosą ochłodę w upalne dni.

Jego pojemność całkowita to 1l, dzięki czemu możesz cieszyć się większą ilością ulubionego napoju lub możesz podzielić się nim z towarzyszem podróży.

Kod produktu
9143
EAN
5903771840088
Marka
PRYMUS AGD
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
1000ml
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
stalowy
Wysokość
32 cm
Średnica
8 cm
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty