Wałek do ciasta ruchomy 17,5x5,5 cm

Wałek do ciasta ruchomy 17,5x5,5 cm

Mały, poręczny wałek wykonany z wysokiej jakości drewna. Dzięki niemu rozwałkujesz małe porcje ciasta na różnego rodzaju potrawy mączne.

8,94 zł

Najniższa cena produktu 11,00 zł z dnia 29.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wałek do ciasta ruchomy 17,5x5,5 cm

Kto nie kocha domowych wypieków? Ciastka i ciasteczka to słodkości, którym nikt nie może się oprzeć. Z ciasta francuskiego, kruche, doskonałe na poprawę humoru, pozostają najlepszym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie i dekorowanie szczególnie w czasie świątecznym może być zabawą dla całej rodziny a w szczególności dla najmłodszych. Ale wcześniej zanim do tego przystąpimy trzeba ciasto odpowiednio przygotować a do tego niezastąpionym narzędziem jest wałek.

Mały i poręczny wałek wykonany z wysokiej jakości drewna.

Powierzchnia wałkująca ma długość 6,5 cm, średnica wałka 5,5 cm. Z wałka można korzystać jedną ręką.

Solidnie wykonany. Drewniany walec umieszczony na metalowym stelażu. Dzięki ruchomej powierzchni wałkowanie przychodzi z łatwością, wystarczy tylko wykonywać popchnięcia do tyłu i do przodu po cieście, by nadać mu odpowiednią grubość. Wyprofilowana rączka zapewniają wygodę podczas pracy.

Doskonale sprawdzi się podczas wałkowania mniejszych porcji ciasta, podczas przygotowywania różnego rodzaju ciasteczek. Z racji niewielkich rozmiarów z powodzeniem mogą korzystać z niego dzieci, co sprawi im dużą frajdę.

Bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Łatwy w utrzymaniu w czystości, po umyciu dokładnie wysuszyć. Nie używać w zmywarce.

Kod produktu
9315
EAN
5902904911107
Materiał
drewno + metal
Długość
17,5 cm
Średnica
5,5 cm
Waga produktu
180 g
Podobne produkty