Wałek silikonowy ruchomy  42x5,5 cm PRYMUS AGD - 1

Wałek silikonowy ruchomy 42x5,5 cm

Wałek wykonany z wysokiej jakości silikonu i drewna. Dzięki niemu rozwałkujesz ciasto na pierogi, makaron, kruche i różnego rodzaju potrawy mączne.

21,94 zł

Najniższa cena produktu 26,99 zł z dnia 14.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wałek silikonowy ruchomy 42x5,5 cm

Kto nie kocha domowych wypieków? Ciastka i ciasteczka to słodkości, którym nikt nie może się oprzeć. Z ciasta francuskiego, kruche, doskonałe na poprawę humoru, pozostają najlepszym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie i dekorowanie może być zabawą dla całej rodziny a w szczególności dla najmłodszych. Ale wcześniej zanim do tego przystąpimy trzeba ciasto odpowiednio przygotować a do tego niezastąpionym narzędziem jest wałek.

Wałek to narzędzie niezbędne do rozwałkowywania ciasta. Wykonany został z wysokiej jakości silikonu w kolorze szarym oraz ciemnobrązowego drewna, dzięki czemu uzyskano bardzo stylowy i funkcjonalny produkt

Wykorzystany do produkcji silikon to materiał odporny na temperatury od -40°C do 230°C. Jest bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności a do tego nie pochłania zapachów, jest odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu.

Dzięki ruchomemu połączeniu uchwytów i powierzchni wałkującej praca z nim przychodzi z łatwością. Nie trzeba obracać wałka w dłoniach a wystarczy tylko wykonywać popchnięcia do tyłu i do przodu po cieście, by nadać mu odpowiednią grubość. Wyprofilowane rączki zapewniają komfort i wygodę w czasie pracy.

Niezastąpiony podczas przygotowywania ciasta na pierogi, ravioli, domowego makaronu, ciast o kruchym spodzie czy ciasteczek.

Bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Łatwy w utrzymaniu w czystości, po umyciu dokładnie wysuszyć.

Szczegółowe informacje:

- długość 42 cm

- średnica 5,5 cm

- długość powierzchni wałkującej 23 cm

Kod produktu
9841
EAN
5903771840828
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
silikon + drewno
Kolor
szary
Długość
42 cm
Średnica
5,5 cm
Waga produktu
350 g
Podobne produkty