• Wyprzedany
Deska dębowa prostokątna ZWIEGER 40 cm

Deska dębowa prostokątna ZWIEGER 40 cm

Przydatna w każdej kuchni, uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs. Wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna dębowego. O wymiarach 40 x 26 cm.

89,42 zł

Najniższa cena produktu 109,99 zł z dnia 20.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Deska pochodzi z oferty marki Zwieger, która oferuje wysokiej jakości noże kuchenne i naczynia do smażenia oraz gotowania.

Ta prostokątna deska wykonana została z wysokiej jakości naturalnego drewna dębowego.

Zastosowanie tego drewna sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Idealnie nadaje się do krojenia nawet bardzo ostrymi nożami, nie tępi ostrzy i jest odporna na zarysowania. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Drewno dębowe zapobiega rozwijaniu się bakterii i grzybów na powierzchni deski a nawet w bruzdach powstałych po długim czasie użytkowania.

Wokół brzegów deski przebiega rowek, który ułatwia odprowadzenie nadmiaru wydzielających się w czasie krojenia płynów. Dodatkowo posiada otwór ułatwiający jej przechowywanie. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady.

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Ukroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie mięsa a praca jest bardzo higieniczna. Ze względu na wysoką twardość, która wynosi aż 72 MPa, deska doskonale nadaje się do rozbijania mięs i przygotowywania steków.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą bez używania dodatkowych detergentów oraz dobrze wysuszyć. Nie nadaje się do zmywarki.

Aby zachować nienaganny wygląd deski i zabezpieczyć ją przed wilgocią przed pierwszym użyciem i co jakiś czas należny natrzeć ja oliwą. Zabieg ten pozwoli cieszyć się przyjemnością z używania deski przez wiele lat.

Kod produktu
2722
EAN
5906395877133
Marka
ZWIEGER
Materiał
Drewno dębowe
Długość
40 cm
Szerokość
26 cm
Wysokość
2 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty