Deska kuchenna drewniana 43,5x22 cm

Deska kuchenna drewniana 43,5x22 cm

Przydatna w każdej kuchni, uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs. Wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bukowego. O wymiarach 43,5 x 22 cm.

19,51 zł

Najniższa cena produktu 24,00 zł z dnia 17.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Duża, masywna i solidna, dwustronna, prostokątna deska w jasnobeżowym kolorze (z charakterystycznymi dla struktury drewna przejściami kolorystycznymi). Wykonana w całości z wysokiej jakości drewna bukowego, heblowanego w celu uzyskania gładkiej powierzchni.

Dzięki zastosowanym materiałom jest bardzo wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne, odpowiednio pielęgnowana posłuży na lata. Dodatkowym atutem jest jej elegancki design.

Deska posiada wyprofilowaną rączkę, która ułatwia przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami a dzięki otworowi w górnej części jest ona łatwa w przechowywaniu. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady.

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Pokroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej pokrojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć. Nie należy moczyć jej długo w wodzie.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Szczegółowe informacje:

- wymiary całej deski: 43,5 x 22 x 1,6 cm

- powierzchnia do krojenia 33 x 22 cm

Kod produktu
9772
EAN
5902904918113
Materiał
Drewno bukowe
Długość
43 cm
Szerokość
22 cm
Waga produktu
860 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
1,6 cm
Podobne produkty