• Wyprzedany
Deska kamienno-drewniana ZWIEGER Window 22x18 cm

Deska kamienno-drewniana ZWIEGER Window 22x18 cm

Deska prezentacyjna wykonana z masy kamiennej oraz pięknego drewna akacjowego. Doskonale sprawdza się także jako podstawka pod produkty serwowane na stole typu wędliny, owoce, sery.

121,94 zł

Najniższa cena produktu 149,99 zł z dnia 22.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Deska ZWIEGER Window 22x18 cm 

Deska pochodzi z oferty marki Zwieger, która oferuje wysokiej jakości noże kuchenne, akcesoria i naczynia do smażenia oraz gotowania.

Ta prostokątna deska wykonana została z wysokiej jakości naturalnego drewna akacjowego oraz jasnej masy kamiennej. Takie połączenie jest bardzo stylowe i eleganckie. Zastosowanie tych materiałów sprawia, że deska z nich wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Dodatkom atutem jest jej elegancki design. Drewno zapobiega rozwijaniu się bakterii i grzybów na powierzchni deski a nawet w bruzdach powstałych po długim czasie użytkowania.

Deska w jednym z rogów posiada otwór ułatwiający jej przenoszenie. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady. Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Sprawdzi się zarówno do krojenia jak i serwowania produktów - jako podstawka pod przystawki serwowane na stół typu wędliny, owoce, sery.

Praca z deską jest bardzo higieniczna. Jest także łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą bez używania dodatkowych detergentów oraz dobrze wysuszyć. Nie nadaje się do zmywarki.

Kod produktu
2753
EAN
5906395877836
Marka
ZWIEGER
Materiał
drewno akacjowe + masa kamienna
Długość
22 cm
Szerokość
18 cm
Wysokość
1,3 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty