Deska kuchenna drewniana 40x18 cm  - 1

Deska kuchenna drewniana 40x18 cm

Przydatna w każdej kuchni, uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs. Wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bukowego. O wymiarach 40 x 18 cm.

17,07 zł

Najniższa cena produktu 21,00 zł z dnia 22.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Masywna i solidna, dwustronna, prostokątna deska w jasnobeżowym kolorze (z charakterystycznymi dla struktury drewna przejściami kolorystycznymi). Wykonana w całości z wysokiej jakości drewna bukowego, heblowanego w celu uzyskania gładkiej powierzchni.

Dzięki zastosowanym materiałom jest bardzo wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne, odpowiednio pielęgnowana posłuży na lata. Dodatkowym atutem jest jej elegancki design.

Deska posiada wyprofilowaną rączkę, która ułatwia przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami a dzięki otworowi w górnej części jest ona łatwa w przechowywaniu. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady.

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Pokroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej pokrojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć. Nie należy moczyć jej długo w wodzie.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Szczegółowe informacje:

- wymiary całej deski: 40 x 18 x 1,6 cm

- powierzchnia do krojenia 29 x 18 cm

Kod produktu
9770
EAN
5902904910766
Materiał
Drewno bukowe
Długość
40 cm
Szerokość
18 cm
Waga produktu
680 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
1,6 cm
Podobne produkty